Як захистити своє майно від рейдерів? Поради юриста

Практика показує, що багато хто розводить руками та не знає що робити й до кого звертатись, коли його майно перереєстрували і захопили рейдери.

Вчора в  столиці відбулося зухвале рейдерське захоплення квартири разом з її мешканцями та зареєстораними дітьми. 

До власників квартири у двері постукали невідомі особи,назвавшись її новими господарями. У відсутність рішення суду зламали замки, проникли в квартиру та намагалися встановити контроль над майном. Як з’ясувалося, квартира знаходилась у власності померлої, право на яку мають спадкоємці. Але згодом ця квартира була переоформлена одним із київських приватних нотаріусів без відома спадкоємців, хоча термін на прийняття спадщини ще не спливВикликавши поліцію на місце, невідомих людей попросили проїхати до райвідділу поліції для з’ясування обставин справи.Остаточну крапку в цій справі поставить суд, про що  стало відомо зі соціальних мереж адвоката, керуючого Юридичною компанією «Касьяненко і партнери» (https://www.kasyanenko.com.ua) Дмитра Касьяненко.

З запровадженням відкритого електронного реєстру нерухомого майна, кожен має змогу отримати необхідну інформацію про нерухомість та власників, чим активно користуються шахраї з метою здійснення подальших рейдерських атак та привласнення майна. Проте, якщо завчасно вжити певні «профілактичні» заходи, спрямовані на перешкоджання потенційно-можливим незаконним діям, потрапляння в таку ситуацію можна уникнути або, хоча б, мінімізувати наслідки таких дій та якомога швидше повернути протиправно привласнене майно.