Під час зимових канікул школи будуть опалювати у мінімальному режимі для підтримки системи опалення. Вчителі за бажанням можуть піти на час канікул в оплачувану відпустку.
У випадку надзвичайної ситуації у Києві частина шкіл буде використовуватись для роботи пунктів обігріву.
Кличко зазначив, що навчальний рік відповідно до закону триватиме в столичних школах до 1 липня.
Як Київ готується до зими?
На тлі масових атак на критичну інфраструктуру України влада Києва закупила та залучила від іноземних партнерів генератори, теплові гармати, облаштовує теплопункти тощо.
У КМДА розповідали, що в кожному районі Києва підготують у середньому по 100 пунктів обігріву, які працюватимуть у разі надзвичайних ситуацій взимку. Вони будуть облаштовані на базі соціальних об’єктів, оскільки саме там буде забезпечено тепло- та енергопостачання у разі критичної ситуації.
Ці пункти обладнають усім необхідним: теплом, освітленням, санвузлами, їдальнями, місцями для відпочинку, банками теплого одягу та теплими ковдрами. Додатково пункти будуть обладнані генераторами для аварійного живлення, тепловими гарматами. Неподалік за необхідності чергуватимуть співробітники швидкої допомоги.
Окрім того, у кожному районі давно існують евакуаційні комісії на випадок різних надзвичайних ситуацій — від повені до аварій на об’єктах критичної інфраструктури. У КМДА наголосили, що система цивільного захисту міста працює в посиленому режимі й усі екстрені служби завжди готові відреагувати на будь-яку НС.