Штучний інтелект більше не є областю фантастичних романів та наукових досліджень. Сьогодні штучний інтелект використовується у багатьох сферах. У той час як голосові помічники, такі як Apple Siri або Microsoft Cortana, домінують на ринку споживчому ШІ, у діловому світі ШІ має додатки для багатьох технологій, включаючи машинне навчання, глибоке навчання, обробку природної мови, когнітивні обчислення і т.д.
Вас цікавить розробка мобільних додатків та штучного інтелекту для бізнесу? У такому разі вам варто скористатися послугами команді фахівців nixsolutions-ai.com!
Які галузі застосовують штучний інтелект?
ІІ проник у багато галузей, особливо у випадках автоматизації бізнес-аналітики. Наприклад, у деяких галузях, машинне навчання та комп'ютерний зір сприяють інтелектуальним технологіям, таким як автомобілі з автоматичним керуванням. Нижче наведено приклади використання штучного інтелекта в різних секторах:
1. Банківська справа та фінанси.
У міру того, як онлайн-транзакції зростають з кожним роком, штучний інтелект використовується для боротьби з розкраданням особистих даних та шахрайством, а також для аналізу шаблонів з метою виявлення підозрілої поведінки.
2. Охорона здоров'я.
В галузі охорони здоров'я штучний інтелект може надати величезну допомогу в аналізі складних медичних проблем. Штучний інтелект використовується для підтримки прийняття клінічних рішень під час складання індивідуального плану лікування. Крім того, штучний інтелект можна використовувати при наданні пацієнтам медичних консультацій у режимі реального часу.
3. Освіта.
Штучний інтелект покращив сферу освіти, оскільки він здатний персоналізувати навчання, пристосовуючи навчальні плани до потреб кожної людини. ШІ допомагає аналізувати та збирати дані про успішність.
4. Виробництво.
ШІ, орієнтуючись на оптимізацію та автоматизацію, використовується у сфері планування та тестування. Виробничі промислові роботи керуються штучним інтелектом. Промислове застосування штучного інтелекту допомагає знизити виробничі витрати завдяки оптимізації завдань, що повторюються, а також дає можливість командам приймати більш обґрунтовані рішення на кожному етапі виробничого процесу.
Переваги штучного інтелекту
1.Усунення людських помилок.
2. Підвищення ефективності.
3. Автоматизація.
Посилення автоматизації завжди було характерною рисою бізнесу із часів промислової революції. Зрештою, це означає підвищення продуктивності та ефективності, що знижує накладні витрати для бізнесу.