Класичний колір у ванній – білий. Проте вже не вірно, що ванна кімната має бути «тільки» білою чи навіть світлою. Спробуйте більш темні тони та створіть унікальний простір, який вражає як своєю функціональністю, так і позачасовою атмосферою.

Світла проти темної ванної кімнати

Світлий колір ванної кімнати дарує відчуття чистоти і простору, а також може візуально зробити приміщення яскравішим. Це також форма вираженого оптимізму або стриманої елегантності. Яскраві кольори в поєднанні з наприклад бежевим. Деревні або сірі тони часто використовуються в скандинавському стилі або японському мінімалізмі. Більш химерні відтінки і більш насичені кольори використовують південні народи. Вони не бояться поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі. Вони можуть створити запальну, живу атмосферу. Темні кольори у ванній кімнаті є символом елегантності, розкоші та твердої впевненості у всіх стилях . Однак, щоб по-справжньому виділитися, потрібно звернути на них увагу, інакше кімната може здаватися швидше відлякуючої, ніж розслаблюючою.

Чорний любить дерево

Чорний може бути мінімалістичним, але він також може бути дуже складним. Особливо якщо вибрати мармуровий декор зі своїм специфічним малюнком. Першим кроком у плануванні є питання про те, в якому стилі ви хочете обставити свою квартиру. Мінімалістична концепція здебільшого працює з чистими кольорами або витончено грає з їх відтінками. Він зі смаком поєднує монохромні поверхні різних відтінків, які поєднуються, щоб створити витвір мистецтва. Якщо ви любитель натуральної деревини, ви будете вітати той факт, що чорна деревина виглядає добре. Наприклад, необроблена деревина особливо вражає. Гламурний стиль також є окремим розділом, де кімната буквально пристосована до розкішної версії вас самих. Найчастіше використовуються блискучі поверхні і золоті аксесуари для ванної або темне дерево і мармур.

Чорний також впишеться в маленьку ванну кімнату

Загальноприйнято вважати, що темні кольори слід використовувати у великих приміщеннях, які також мають доступ до природного світла. Але це не завжди так. Навіть маленька чорна ванна може бути красивою. Ви можете використовувати темні кольори як плитку на стінах , а також як плитку для підлоги . Наприклад, бетонний декор або фактурна сіра плитка чудово підійдуть і нададуть приміщенню якийсь індустріальний відтінок. Гламурного стилю можна досягти за допомогою плитки з металевим декором, наприклад із золотими вставками. Окрасити кімнату можна за допомогою дерев’яних елементів, скла, правильно підібраного освітлення або хромованих поверхонь на арматурі або радіаторах. Для гламуру не бійтеся використовувати чорний, мідний або золотий колір.

Чорний не тільки для стін

Коли ми говоримо про темну ванну кімнату, ми часто думаємо про темну плитку або темні меблі для ванної кімнати . Але як щодо використання темних кольорів іншим способом? Темні предмети сантехніки - абсолютна перлина. Чорна раковина, будь то зовнішня або повна, темна окремо стояча ванна або чорна арматура можуть створити справді цікавий простір. Іншими елементами можуть бути, наприклад, чорні полиці, темний нагрівальний елемент або душова рама. Цікава плитка з тонким малюнком може посилити атмосферу, в якій може домінувати одна темна стіна. Велику роль відіграє також те, чи ви виберете глянсову чи матову поверхню або поєднаєте обидва.

Чорно-білий світ

Вишукане рішення — вибрати чорно-білий колір . Якщо ви хочете чогось унікального, тоді вибирайте більш світлу плитку і грайте з її декором. Наприклад, спробуйте 3D-текстури або зображення з плиток (тоді використовуйте інший жирний колір, наприклад червоний, зелений або синій). Тоді зробіть так, щоб кімната сяяла чорними меблями – дзеркалами для ванної, раковинами, арматурою для умивальників, унітазом, душовою кабіною, змивною панеллю для унітазу, дозатором мила, рамою для душу або панеллю для ванни. Але сама плитка також може відігравати важливу роль, незалежно від того, поєднуєте ви візерунки чи кольори, глянець і мат.