18:30, 11 листопада 2022 р.
Київський метрополітен економить електроенергію
Для зниження навантаження на електричні мережі у підземці впровадили низку заходів.
Першого листопада у Київському метрополітені змінили інтервали руху між поїздами. Тепер у ранкові та вечірні години пік інтервал становить 4-5 хв, а у міжпікові години — 8-10 хв, а у вихідні — 10-11 хв протягом дня. «Вечірній Київ» дізнався, як це вплинуло на роботу підземки.
«Перш ніж прийняти таке рішення, у метрополітені проаналізували пасажиропотік, і з’ясували, що такі інтервали руху поїздів відповідають пасажиропотокам на сьогодні. Водночас фахівці служби руху постійно проводять моніторинг пасажиропотоків та, у разі необхідності, оперативно вносять зміни у план організації руху поїздів», — розповів начальник управління стратегічних комунікацій КП «Київський метрополітен» Дмитро Пінчук.
За тиждень, з 31 жовтня до 7 листопада, столичною підземкою скористалося 3,7 мільйона пасажирів. Їх уже перевезли за на новим інтервалом, і за цей час надійшло тільки три звернення, які стосувалися тисняви у вагонах.
Ці випадки розглянули і з’ясували, що причина банальна, тиснява найчастіше виникає у вагонах, коли пасажири обирають вагони, які знаходяться ближче до пересадочного вузла та входу/виходу на станцію. У цей час у інших вагонах буває досить вільно. До слова, це можна побачити, коли поїзд від’їжджає від станції.
Ознайомитися з новим графіком можна навіть на станціях. Фото: Наталка МарківДнями у Харкові метрополітен зупинявся через перебої з електроенергією. У столиці таких випадків не фіксували. Крім того, схема електропостачання метрополітену збудована таким чином, що передбачає резервування електроживлення, у тому числі поїздів у випадку знеструмлення частини підстанцій.
Хоча енергію економлять. Зокрема не тільки оптимізували графік руху поїздів, а також частково вимкнули освітлення на станціях та у приміщеннях виробничого та адміністративного призначення. Їх вмикають у кількості, яка необхідна для життєзабезпечення підприємства і функціонування підприємства, роботи метро, як перевізника та укриття.
Метро продовжує відкривати двері для усіх під час повітряних тривог. Зокрема, навіть станція «Хрещатик», на якій поїзди не зупиняються зараз, під час повітряної тривоги працює, як укриття.
Нагадаємо, що коли кияни серед ночі, під час повітряної тривоги, захочуть потрапити на станції, то їм необхідно мати при собі документи. Слід зважати, що двері деяких станцій закриті — необхідно дзвонити черговому, який виходить і впускає усіх в укриття. Водночас прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Monatik, Jamala і не тільки: оголошено лайн-ап різдвяного концерту церемонії Yuna 2024
Новини компаній
09:00
Вчора
21:54
22 листопада
12:45
22 листопада
08:43
22 листопада
17:54
20 листопада
15:45
20 листопада
ТОП новини
Оголошення
13:04, 3 лютого 2021 р.
4
live comments feed...