
11:00, 15 листопада 2022 р.
У Києві можуть припинити віялові відключення світла: названо ймовірну дату

У Києві можуть припинити вимикати світло вже за тиждень. З 14 по 21 листопада завдання "Укренерго" проводить відключення електроенергії за графіками. Про це з посиланням на голову правління НЕК "Укренерго" Володимира Кудрицькогоповідомляє видання Biz.today.
Як цитує його видання, наскільки можна електроенергія запозичується у більш стабільних регіонів. Але електромережа регіонів із великим споживанням, таких як Київська та Харківська агломерації, сильно пошкоджена.
Тому обмеження електропостачання ще діятимуть. Як буде далі, поки невідомо, ситуація проясниться на початку наступного тижня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:10
Вчора
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
Вчора
ТОП новини
live comments feed...