• Головна
  • Коли варто починати ремонт в новій квартирі
Новини компаній
20:20, 1 серпня 2023 р.

Коли варто починати ремонт в новій квартирі

Новини компаній

Коли слід розпочинати ремонт у купленій в новому будинку

Купуючи квартиру в новому будинку, її щасливий власник має бути готовим до того, що понесені ним витрати на купівлю житла у вигляді квартири-сирцю становлять лише дві третини, а приблизно третину витрат йому ще доведеться понести на проведення у квартирі ремонту. Показник у 30% від вартості квартири, необхідних для проведення ремонту, є досить умовним, оскільки продаж квартир проводиться вже з проведеним ремонтом (такий варіант можуть дозволити собі лише незначну кількість покупців житлової нерухомості), а сам ремонт може бути як малобюджетним, так і дизайнерським. . (В іншому випадку вартість ремонту може досягати і 50% від ціни квартири).

Коли можна розпочинати ремонт у купленій квартирі

Сучасні технології житлового будівництва дозволяють приступати до проведення ремонту в купленій квартирі відразу ж після здачі багатоквартирного житлового будинку в експлуатацію та підключення його до всіх інженерних та комунікаційних мереж: електро- та газопостачання, міського водопроводу та каналізаційної системи. При цьому «знають» будівельники рекомендують спочатку обмежитися чорновим ремонтом і капітальний, по можливості, відкласти на кілька років.

Крім того, після того, як сусіди завершили ремонтні роботи, будинок під вагою зроблених у квартирах стяжок, ваги сантехніки та нової меблів знову може почати «просідати». Цей принцип застосовується в першу чергу до будинків, побудованих з кирпича або панельних конструкцій, усадка монолітної житлової будівлі, як правило, буде мінімальною.

Проведення ремонту відразу після завершення будівництва

Всі покупці житлової нерухомості, для яких продаж квартир стала можливістю кардинально покращити свої житлові умови, намагаються у максимально короткі терміни завершити ремонт, щоб вселитися у нову квартиру. Проведення ремонту квартири в нещодавно зданому в експлуатацію житловому будинку вимагатиме дотримання певних профілактичних заходів для будівлі, яка може дати усадку, на кшталт:

  • використання т.зв. "плаваючих" технологій демпферних стрічок;

  • залишення компенсаційних швів та зазорів, необхідних для спорудження бетонної стяжки та/або усадки покриття для підлоги;

  • армування стінових та потолових конструкцій для запобігання їх можливому розтріскуванню.

Усі перераховані страхувальні дії допоможуть уникнути неприємних візуальних ефектів за результатами повного осадження будинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...